Tetovari hyn në mishtore, hajduti ia vjedh veturën!

Tetovari hyn në mishtore, hajduti ia vjedh veturën!

Tronditet nga një tjetër skandal Vatikani, ja çfarë ka ndodhur në dhomën e kardinalit më të afërt të Papa Françeskut
Gruevski: Maqedonasit e dinë, shqiptarë shumë shpejtë do ta mësojnë kush është Zaev
Rasti “Sante Plus”: Shkarkohet nga puna anesteziologu, është i obliguar t’i kthejë shtetit 50.000 euro
E pickoi një insekt misterioz, i gjithë krahu i bëhet i zi (Foto)

Pesëdhjetë e gjashtë vjeçari A. E nga fshati Tenovë i Tetovës, dje (12 mars), rreth orës 13, ka denoncuar rastin e vjedhjes së makinës së tij.
Ai njoftoi policinë se dy orë para denoncimit të këtij rasti, ka ndaluar me makinën e tij “Golf 2” para një dyqani për tregtimin e mishit në rrugën “Jane Sandanski” në Tetovë për të bërë pazar. Ai nuk e ka mbyllur derën e makinës dhe çelësat i ka lënë në bravën e saj, transmeton Tetova Neës.
Në ndërkohë, një person i panjohur ka përfituar nga pakujdesia e tij, e merr makinën dhe niset për në drejtim të panjohur.
Po punohet për zbardhjen e rastit të denoncuar dhe gjetjen e keqbërësit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.