Tetovarja i dërgon foto intime djaloshit nga Shkupi, a mund ta qëlloni çka ka ndodhur pastaj!

Tetovarja i dërgon foto intime djaloshit nga Shkupi, a mund ta qëlloni çka ka ndodhur pastaj!

RRËMBEHET NJË VAJZË 18-VJEÇARE NË TETOVË
Specialja mund të mbetet me një prokuror më pak!?
Ja cili është kryetari i ri i Aleancës në Tetovë
Hazbi Lika ja çka thotë për Ligjin e ri të gjuhëve

Vajza 26 vjeçare me iniciale A.F. nga Tetova, të hënën ka denoncuar në polici se është shantazhuar nga 24 vjeçari Xh.Z. nga lagja Radishan e Shkupit. Ajo i ka thënë policisë se me djaloshin në fjalë ka realizuar kontakt përmes Instagramit, kurse para ca kohe Xh.Z. ka filluar ta kërcënojë. Ai i ka shkruar porosi se do ta shkatërrojë personalisht dhe familjarisht, e pastaj ka kërkuar t’i dërgojë fotografi intime, transmeton Gazeta Lajm. “Duke u frikësuar për sigurinë personale, ajo ia ka dërguar një fotografi, kurse Xh.Z. e ka kërcënuar se do ta publikojë fotografinë në Facebook dhe se do ta kompromitojë në mënyra të ndryshme, nëse nuk del me të. Po punohet për ndriçim të plotë të rastit”, njoftoi policia.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.