Thaçi në "San Siro" për ta përkrahur ekipin "Shkëndija”

Kështu duket njeriu më i fortë në Kosovë
Mbyllet finalja, ky është kampioni i ri i Kosovës në futsall
Ceferin: UEFA do ta ndihmojë Kosovën
Konsuli i Kosovës në Hungari, vizitoi ekipin olimpik


Thaçi në “San Siro” për ta përkrahur ekipin “Shkëndija”
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se sonte do të jetë në stadiumin “San Siro” në përkrahje të ekipit “Shkëndija”, në përballjen e tyre me Milanin.

Lojtarëve dhe stafit të ekipit dhe të gjithë simpatizantëve, presidenti Thaçi i u ka uruar fitore në këtë përballje jo të lehtë.

“Suksesi i deritanishëm i Shkëndijës dhe i shumë ekipeve dhe sportistëve na bën krenar dhe na jep shpresë për suksese edhe më të mëdha në të……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.