Theret me thikë për vdekje një maqedonas në Melburn

Theret me thikë për vdekje një maqedonas në Melburn

Ky është kanditati i BDI-së për komunën e Çairit
Sulm ndaj dy policëve para ambasadës së Bosnjës në Shkup, habiteni nga kush u sulmuan
Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës
E pritshme kjo, ja cili kryeministër ka portreti më të madh në pallatin 22 milionëshe

30 vjeçari maqedonas, Deni Dimovski mbrëmë rreth orës 2 në mesnatë është vrarë në një aheng privat në Melburn të Australisë, mëson Post.mk.

Mediat australiane transmetojnë se Dimovski është ther me thikë deri në vdekje pasi një grup i paftuar ka hyrë në restorantin “Korzo“, pronë e një maqedonas, ku ai me miq ka qenë në aheng.

Vrasësi është në arrati, ndërsa policia ende nuk ka përshkrim të sulmuesit dhe grupit të dhunuesve. (A.F)

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.