Tifozi i Middlesbroughit ia vjedh shishen e ujit portierit të QPR-së, ia mbush me urinë dhe ia kthen prapa (Video)

Tifozi i Middlesbroughit ia vjedh shishen e ujit portierit të QPR-së, ia mbush me urinë dhe ia kthen prapa (Video)

SHGSK-ja uron ditën e gazetarëve sportivë
Talenti i Barcelonës goditet me 5 plumba
Xhamia Wil reagon ndaj lajmit se Messi ka dhuruar para për ndërtimin e saj
Djaloshi që hyri në fushë pas Ramosit është shqiptar, ja emri i tij (Foto)

Një tifoz i Middlesbroughit është arrestuar pasi është akuzuar se ka urinuar në shishen e portierin të Queens Park Rangers gjatë takimit të së shtunës në Loftus Road.

Kjo ndodhi pasi një tifoz tjetër e kishte incizuar gjithë këtë dhe normalisht që më t’u postuar në rrjetet sociale filloi të komentohet më të madhe.
Tifozi pasi këtij gjesti është larguar nga stadiumi, por sipas Mirror policia lokale ka konfirmuar se tashmë tifozi është arrestuar.

Por, ende nuk është konfirmuar se portieri i QPR-së, Alex Smithies, ka pirë nga shishja pas rastit.
Tifozi që e bëri këtë do të paraqitjet në gjykatë në muajin e ardhshëm për të marrë dënimin. Vlen të theksohet se Middlesbrough fitoi me rezultat Daniel Ayala, George Friend dhe Adam Traore.

Pas kësaj fitore Middlesbroughi pozicionohet në vendin e tetë me 44 pikë nga 28 ndeshje, ndërsa QPR-ja në pozitën e 16-të me 33 pikë. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.