Tjetër tragjedi në Maqedoni, digjet nëna me djalin 17-vjeçar

Tjetër tragjedi në Maqedoni, digjet nëna me djalin 17-vjeçar

Maqedonia gdhin me një vrasje të rëndë
NATO: Jemi të gatshëm t’i kundërpërgjigjemi Rusisë
Tmerr në Shkup, bashkëshorti therrë nënën e tre fëmijëve
Zaev nesër takon Thaçin, a po hyn edhe PDSH në Qeveri?!

Një tjetër tragjedi ka ndodhur në Maqedoni.

Nëna nga Manastiri është djegur me djalin e saj 17 vjeçar, në një shtëpi në rrugën Daveani.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit.

Ekipi i zjarrfikësve ka ndërhyrë për të shpëtuar nënën dhe djalin por ka qenë tepër vonë.

Nga zjarri ka shpëtuar babai i cili ku ra rënë zjarri ka qenë jashtë shtëpisë. /albeu.com/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.