Tmerr! Përdhunohet vajza 13-vjeçe pas njohjes në Facebook

Tmerr! Përdhunohet vajza 13-vjeçe pas njohjes në Facebook

Pamjet e vrasjes / Baba i tre fëmijëve u vra duke lëvizur me biçikletë
Më shumë se 10.000 njerëz po presin të hyjnë në Greqi, shpërthejnë incidentet (Foto/Video)
Moment historik në Maqedoni, Kuvendi miraton ligjin për gjuhën shqipe
Autoritetet greke shpallin gjendjen e jashtëzakonshme në Lesbos

Një 17-vjeçar është arrestuar këtë të diel i akuzuar se ka përdhunuar një vajzë të mitur.

Sipas burimeve policore, në pranga është vënë K.A., 17-vjeç, banues në qytetin e Beratit ku edhe ka ndodhur ngjarja. Burime zyrtare bëjnë me dije se ai ka kryer marrëdhënie seksuale në banesën e tij me një të vajzë 13-vjeçe.

Burime nga policia lokale thanë për “Syri.net” se autori dhe e lënduara njiheshin prej disa kohësh me njeri-tjetrin, njohje që fillimisht e kanë krijuar përmes rrjetit social Faceboook.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.