Trafiku në qendër të Shkupit nesër bllokohet për dy orë

Trafiku në qendër të Shkupit nesër bllokohet për dy orë

JA PERSONA TË MASKUAR NË KUVEND QË VËZHGONIN DHE NË DISA RASTE NDËRHYNIN (VIDEO)
Në sa vende mund të udhëtohet me pasaportë të Maqedonisë?
Viktima e dytë e sulmit në Mançester është një vogëlushe 8-vjeçare (FOTO)
Në garazhin e Jankullovskës mbrëmë janë thyer 20 vetura, ja të kujt janë!

Nesër nga ora 15 deri në 17:15 trafiku në qendër të Shkupit do të jetë i bllokuar për shkak të akcionit të organizuar nga shoqata Federalistët e rinjë europian, përcjell Aktuale.mk.

Aktiviteti do të nis nga kuvendi deri në kalanë e Shkupit.

Aksioni është parashikuar të realizohet nëpërmjet një marshi të qetë ku do të dërgohet porosi për unitet europian për eurointegrimet e Maqedonisë dhe shteteve të Ballkanit Perëndimor./Aktuale.mk/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.