Tragjedi e rëndë në Shkup, nëna kur zgjohet nga gjumi e gjen beben e vdekur

Tragjedi e rëndë në Shkup, nëna kur zgjohet nga gjumi e gjen beben e vdekur

Mali Everest humb lartësi. Mësoni sa ka shkuar
29-vjeçarja bie nga kati i 5 i pallatit te banesat sociale, mister mënyra si ka ndodhur ngjarja
Të gjitha komunat do t’ia kenë zili zëdhënësit të Komunës së Tetovës për ‘leximin’ e tij të rrjedhshëm! (Video)
Më shumë se 10.000 njerëz po presin të hyjnë në Greqi, shpërthejnë incidentet (Foto/Video)

Tragjedi e madhe ka ndodhur në një shtëpi në rrugën “Bërsjaçka Buna” në Shkup. Policia njofton se të enjten në ora 9 e 30 minuta, nëna me iniciale A.S. është zgjuar nga gjumi dhe e ka vërejtur foshnjën e vetë të vdekur, pa shenja jete.

Rastin e ka paraqitur vetë nënan në polici, rreth orës 10 e 17 minuta.

Me urdhër të Prokurorit public, trupi i pajetë i bebes tre javore është dorzuar për obduksion.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.