Tragjedi në Çair: Bebja bie nga ndërtesa dhe vdes, i ra gjyshes nga dora

Tragjedi në Çair: Bebja bie nga ndërtesa dhe vdes, i ra gjyshes nga dora

Tetovë, vjedhje si në filma
Shmanget tragjedia në një dasmë në Reçicë, plagoset me armë zjarri një grua
Shkëndija pa problem u kualifikua
“Rinia shqiptare ik nga Ali Ahmeti dhe njerëzit e korruptuar rreth tij” – thotë profesori universitar

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Arhepiskop Dositej” (ish Pavle Iliq) në lagjen Çair të Shkupit. Një foshje njëvjeçare ka ndërruar jetë në një klinikë private në Shkup, ku ëhstë sjellur me lëndime të rënda në trup, pas rënies nga ndërtesa.

Jozyrtarisht, foshnja i ka rënë nga dora gjyshes së saj, por policia nuk e ka konfirmuar zyrtarisht këtë informacion, transmeton Gazeta Lajm. Kumtesë zyrtare pritet gjatë ditës së sotme.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.