Tragjedi në Maqedoni: Një i vdekur dhe katër të plagosur

Tragjedi në Maqedoni: Një i vdekur dhe katër të plagosur

BDI 10 komuna, ASH 3, BESA 1 dhe PDSH 1
E konfirmon avokati Arsllani: Rufki Dogani e ka djegur qelinë, po maltretohet!
Rrëhohet ura, dhjetëra turistë mbeten të bllokuar në Prilep
Ky është Islami i vërtetë: gruaja muslimane, e vetmja që i jep ndihmë një të moshuare në autobus

Sot pasdite rreth orës 17:00, një tragjedi tjetër ka tronditur Maqedoninë. Në tragjedinë e sotme një person gjeti vdekjen nga incidenti që ndodhi në Koçan.

Sipas informatave paraprake në incident pas shkarkimit të mermerit në një kompani në Koçan, mbeti i vdekur një punëtor dhe katër të tjerë u plagosën. Jo zyrtarisht, mësohet se dy persona me lëndime të rënda u transferuan menjëherë në klinikat e Shkupit, ndërsa dy të tjerët me lëndime të lehta u transferuan në spitalin e Koçanit./tetovasot/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.