Tragjedi në Tetovë, humb jetën nga zjarri nëna bashkë me katër fëmijët e sajë (video)

Tragjedi në Tetovë, humb jetën nga zjarri nëna bashkë me katër fëmijët e sajë (video)

Rinia në Maqedoni – Blerton Arsllani
Dështon përsëri gjykimi për “Magjar Telekom”
Ja sekretaret shtetëror te BDI, drejtorët caktohen javën e ardhshme
Vetura godet për vdekje një person

Sot rreth orës 04:20 minuta në rrugën Goce Dellçev, zjarri ka kapluar shtëpinë e Sulejman Zulbeharit I lindur në vitin 1940. Fillimisht është përfshirë kati I dytë I shtëpisë së vjetër që sipas pronarit I cili gjatë zjarrit ka qenë duke fjetur në katin e pare të shtëpisë, mund të kishin mbetur të vdekur reja e tij Fatimja dhe katër fëmijët e saj. Zjarri është vënë nën kontroll. Ndërsa me urdhër të Prokurorit vendi I aksidentit është duke u siguruar nga ana e policisë. /Alsat-M/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.