TRANSPORTI PUBLIK FALAS NË SHKUP

TRANSPORTI PUBLIK FALAS NË SHKUP

Vjedhje e rëndë Bogovinë të Tetovës, vidhet stoli ari me vlerë 36.000 euro
Shkupjani plagoset me armë zjari në Veles
Ngjarje tronditëse në Angli, myslimanes ia heqin shaminë me forcë (Video)
Shkupjani po lufton për jetë: Është rrahur se ka vjedhur makinën Audi A6

Për shkak të ndotjes së ambientit, Kryetari i Shkupit ka vendosur nga sot të jetë transporti publik të hetë falas, njofton shprehja.
Në këtë aksion bëjnë pjesë autobusat privat dhe shtetëror./shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.