Trendi i orëve për këtë sezonë (FOTO)

Trendi i orëve për këtë sezonë (FOTO)

Këto shenja tregojnë se marrëdhënia juaj nuk funksionon
Zbuloni çfarë nënkupton gjatësia e gishtit të unazës te femrat
Këshilla për veshje që ju bëjnë të dukeni më të gjata
Dëshironi të lini përshtypje të mirë në takimin e parë? Ndjekni këtë hap të thjeshtë

Disa nga modelet më cool të orëve që po preferohen në këtë sezon

Për të gjitha ju adhuruese të orëve, marka e njohur Morellato ka prezantuar orët më të bukura që çdo kush do të iu ketë zili.

Falë gurëve dhe formave të veçanta që kanë këto modele të orëve të kësaj marke do të iu bëjnë të bien në sy duart tuaja të arta.

Disa me ngjyrë ari, disa të kombinuara bukur me bronzin dhe vjollcën, këto orë po duken tejet të shndritshëm edhe falë formave të vogla të luleve, insekteve, që iu janë bashkangjitur,

Shikoni disa nga modelet më cool të orëve që po preferohen në këtë sezon.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.