U largua nga Kombëtarja? Xhaka befason të gjithë me reagimin e tij

U largua nga Kombëtarja? Xhaka befason të gjithë me reagimin e tij

Pingpong: Ademaj dhe Haliti, fitues të turneut "Lidhja e Prizrenit"
Ronaldo godet përsëri Messin, s’ia keni idenë se për çfarë bëhet fjalë
Orana: Nuk më kënaqin këto suksese, synoj titullin e Evropës
Van Dijk edhe më pranë Liverpoolit

Trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi ka mohuar lajmin se Taulant Xhaka dhe Amir Abrashi janë larguar nga ekipi Kombëtar në shenjë pakënaqësie ndaj tij.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Taulant Xhakës i cili është në qendër të vëmendjes për shkak se në media po qarkullojnë lajme se ai është përfshirë në një mosmarrëveshje me teknikun italian.

Xhaka së bashku me Abrashin kanë postuar një foto në rrjetet sociale ndërsa Taulanti ka befasuar të gjithë pasi ka hedhur poshtë të gjitha lajmet që po përflasin një largim nga kuqezinjtë.

Pyetjes nëse është larguar nga Kombëtarja, Xhaka i ëshët përgjigjur prerë “JO”.

Image

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.