Urimi i veçant i humoristit shqiptar

Urimi i veçant i humoristit shqiptar

Ja sa është rroga në Slloveni, e sa në Maqedoni
DOKUMENT | CIA: ”Një pjesë e Maqedonisë do të bëhet shqiptare”
Era Istrefi dhe Kim Kardashian ndajnë të njëjtin mashkull! (FOTO)
Kush është Sabri Demiri shqiptari që i’a ruan shpinën Erdoganit? (FOTO)

“Në 2018 Uroj:
Më shumë humor dhe më pak degjenerim;
Më shumë politikanë dhe më pak tenderaxhi;
Më shumë të shkolluar dhe më pak të diplomuar;
Më pak kamarier me juridik dhe më pak mësues kamarier;
Më shumë muzikë dhe më pak prapanica;
Më shumë punëtor se sa vendime pune;
Më shumë rregull dhe më pak kaos;
Më shumë buzëqeshje dhe më pak inat..”

Ky është urimi i humoristit nga Tetova, Hasim Memishi-Sopi, i cili është i njohur me emisionin “Hallkit”./shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.