Vajza e Schumacher ndjek hapat e të atit, fiton konkursin e kalërimit

Mugello, Yamaha dominon testet zyrtare
Bodybilerja vdes nga konsumimi i tepërt i proteinave
Atraksionet vazhdojnë në Brezovicë
Pingpong: Ademaj dhe Haliti, fitues të turneut "Lidhja e Prizrenit"


Vajza e Schumacher ndjek hapat e të atit, fiton konkursin e kalërimit
Vajza e Michael Schumacher, Gina ka fituar një medalje të artë gjatë Kampionatit Botëror të  Kalërimit në Zvicër.

Atletja amatore, 20-vjecarja po ndiqej nga nëna e saj Corinna, vëllai Mick dhe gjyshërit e saj, prindërit e Michael.

Ajo suprizoi publikun prej 1400 personash ndërsa tregonte aftësitë e saj gjatë kalërimit.Gina ishte ylli i shfaqjes në konkursin vjetor të kuajve që u mbajt këtë vit në Givrin, rreth 80 milje larg kryeqytetit Bern.

Vajza e legjendës të Formula 1 arriti të……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.
ARTIKULLI ME I VJETER