Vajza përgjak djalin me çantë në Tiranë, publikohen pamjet e arrestimit (Video, +16)

Vajza përgjak djalin me çantë në Tiranë, publikohen pamjet e arrestimit (Video, +16)

Alarmohet Çairi, janë humbur dy persona
Tragjedi në Tetovë, humb jetën nga zjarri nëna bashkë me katër fëmijët e sajë (video)
Avdiu prezanton projektin 3D për Parkun e Çairit (FOTO)
Shtetasi i Gjeorgjisë e “fikë” këmbimoren në Strugë, i jep 60 mijë euro të falsifikuara, i merr denarë

Një incident ka ndodhur pasditen e sotme rreth një orë më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Një qytetar ka arritur të filmojë një moment të pakëndshëm pranë zonës së Librit Universitar.

Një person i gjakosur duket se si po shoqërohet nga policia në makinën e tyre.

Sipas dëshmitarëve por edhe nga ato që thotë personi, mendohet se e ka goditur një vajzë e cila shfaqet pak më tej në këtë video, transmeton JOQ.

Raportohet se ky njeri e kishte ngacmuar këtë vajzë dhe se ajo e kishte goditur me çantë duke e gjakosur, por kjo ende nuk është e konfirmuar zyrtarisht.

Nga pamjet duket se si përveç këtij personi, në polici shoqërohet edhe vajza. Ju ftojmë në vijim të ndiqni pamjet që shqetësuan mjaft banorë në atë zonë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.