14 C
Skopje
September 21, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Vapë e madhe, qeni ju befason me veprimin e tij

Si veprojmë zakonisht kur është vapë e madhe?

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Rrahje në lagjen Aerodrom, e bëjnë për spital dhe ikin (Video)

shprehja

Sela nga Bogovina: Mos keni dilemë më 30 shtator, NATO dhe BE janë aspirata shekullore

shprehja

Thaçi: Qëndrimi i Trumpit ndaj Kosovës s’ka ndryshuar

shprehja