Vendi ku dalja ishte 100%

Vendi ku dalja ishte 100%

The Sun – Mes parave si sheikë, fotot që tradhëtuan shqiptarët në Angli (FOTO)
Ja çka i ndodhi deputetit zviceran që ironizoi me vrasjen në mes të shqiptarëve në xhami
BDI dhe LSDM pranë koalicionit
Mërgimtari shqiptar rrëfen ngjarjen shokuese: Ja si më plaçkitën së bashku me gruan në Nish të Serbisë

Deri në ora 17:00 dalja në nivel republikan për rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale është 43.89%, njofton shprehja.

Në ora 17:00 mësohet se është mbyllur vendvotimi 1166 në Nagoriçanin e Vjetër, ku janë 5 votues, të gjithë e kanë shfrytëzuar këtë të drejtë. Ky është vendvotimi i vetëm ku dalja deri në këtë kohë është 100%./shprehja.com

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.