Vetëvrasje në Spitalin e Tetovës

Vetëvrasje në Spitalin e Tetovës

Inaugurohet “Parku i të Martuarve” në Prishtinë (FOTO)
Vrasja në Butel, vdes gruaja e sulmuesit
Ja kush do të jetë “koka” e policisë në në Tetovë (FOTO)
Kjo është vajza nga Gostivari që humbi jetën tragjikisht në Itali (FOTO)

Rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm një person është hedhur nga dritaret spitalit internestik të Tetovës mëson jozyrtarisht portali Shqipmedia.

Supozohet se personi në fjalë ka qenë pacient i shtrirë në spital. Policia ka arritur në vendngjarje dhe punon në zbardhjen e rastit. Gjatë ditës do të kemi detaje zyrtare nga policia. Shqipmedia
Pas këtij informacioni, gazetari i Tetova News shkoi në vendngjarje dhe iu konfirmua se rasti është i vërtetë, ka ndodhur në ndërtesën e Repartit të Internistikës të Spitalit të Tetovës dhe bëhet fjalë për një njeri të moshuar, të kombësisë maqedonase.

Organet kompetente ishin duke kryer procedurën hetimore.

Gjatë ditës do të kemi detaje zyrtare nga policia.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.