Vetëvritet një ushtar shqiptar në Gazi Babë të Shkupit

Vetëvritet një ushtar shqiptar në Gazi Babë të Shkupit

Të hënën nis rigjykimi për rastin “Monstra” , pritet shpërthimi i “bombave” që trondisin ish-funksionarë
Rusi, stuhija e egër shkakton viktima në Moskë
Agjenti nuk do të dëshmojë për “Lagjen e Trimave”
Aksidentohet rëndë deputeti shqiptar (Foto)

Një banor i lagjes Gazi Baba të Shkupit, me inicialet A.A. ka bërë vetëvrasje. Ngjarja ka ndodhur ditën e hënë, rreth orës 8.30 në shtëpinë e tij në podrum, ndërsa ka ndërruar jetë mbrëmë rreth orës 22.45, mëson Medial.mk nga burime konfidenciale.

Në momentin fatal, në shtëpi ka qenë vetëm nëna e tij, e cila ka gjetur të birin të shtrirë përtokë dhe ka lajmëruar policinë.

Viktima ka qenë i punësuar në Policinë ushtarake, ndërsa pas vetes ka lënë 3 fëmijë, më të voglin të moshës 1 vjeç.

Sipas burimeve të portalit, ushtari shqiptar kohët e fundit ka pasur probleme financiare, deri në atë shkallë saqë kjo gjendje të reflektohet edhe në shëndetin e tij mental./Medial.mk/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.