Vetura godet vogëlushin derisa po kalonte rrugën, shpëton mrekullisht pa asnjë gërvishtje më të vogël (Video, +16)

Vetura godet vogëlushin derisa po kalonte rrugën, shpëton mrekullisht pa asnjë gërvishtje më të vogël (Video, +16)

Shokuese: Gjen një gisht në supë (FOTO)
Pas këtij lajmi, nuk do përdorni më kurrë letra kuzhine
Njeriu që parashikoi tërmetin në Japoni, ka një tjetër lajm të tmerrshëm
Njihuni me mbretin e parave false

Një djalë i vogël është goditur nga një veturë, derisa po kalonte rrugën duke vrapuar.

Për fat të mirë shoferi ishte duke lëvizur me vetëm 25 kilometra në orë, dhe kështu shpëtoi pa ndonjë lëndim serioz, transmeton Telegrafi.

Pasi goditet vogëlushi, në video mund të shihet se atij i bie kapela tradicionale hebreje “kippah”, por nuk kaluan as dy sekonda dhe ai u ngrit në këmbë dhe vazhdoi rrugën sikur të mos kishte ndodhur asgjë e keqe.

E gjithë ngjarja është filmuar nga kamera e instaluar brenda veturës së shoferit që e godet vogëlushin, ndërsa aksidenti ka ndodhur në Brooklyn të New York-ut. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.