VIDEO | Adelina Ismaili vjen me këngën e re “FOL NIHER”

VIDEO | Adelina Ismaili vjen me këngën e re “FOL NIHER”

FOTO | A e keni vënë re këtë ndryshim në Instagram-in e Majlinda Zekës?
Getoar Selimi dedikim të veçantë për nusen e tij (FOTO)
Në listën e këngëve të preferuara të Kim Kardashian ndodhet dhe“Bonbon” i Era Istrefit
Më në fund reagon Majku pas lindjes së Majlindës (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Ismaili ka publikuar këngën e saj më të re, tekstin e së cilës e ka shkruar vet ajo.

Muzikën e këngës së saj më të re e ka bërë Keni Arifi, transmeton Koha.net.

“Juve që tash e 18 vjet keni vra çdo andërr e çdo shpresë, edhe juve tjerëve që s’keni pas b*** as fëmijët tuaj mi mbrojt… Juve që keni prodhu analfabeta me diploma, fëmijë lypsarë, kufoma të gjalla në korridore spitalesh, shtëpi publike në çdo motel, haraç në çdo kafshatë, juve që ende era prç shpirtit ju vjen… Unë nuk dorëzohem, andrrat e mia mi vra nuk mundeni”, ka shkruar ajo në Facebook, ndërsa ka publikuar këngën.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.