Video e pabesueshme, peshku i pjekur lëviz brenda në tavë

Video e pabesueshme, peshku i pjekur lëviz brenda në tavë

Diçka nuk shkon me Beyonce prej dylli (FOTO)
Mos ua thoni njerëzve këto gjëra pasi do t’i nervozoni
Dolën për drekë, kthehen dhe e gjejnë shtëpinë të rrethuar me skela (Foto)
Arabia përzë kafshët e Katarit, mijëra deve po ngordhin nga etja (FOTO)

Një video e pabesueshme po qarkullon në rrjetet sociale ku duket se si një peshk i pjekur në tavë, i cili vazhdon të lëvizë. Kjo situatë ka ndodhur në një restorant në Hengyang City në provincën jugore të Hunan në Kinë.

Kuzhinierët janë çuditur dhe e kanë postuar videon.

Video është filmuar në 20, dhjetor 2017

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.