Video e vjedhjes së fundit në Prishtinë

Video e vjedhjes së fundit në Prishtinë

Drejtoria e Ardhurave Publike në Maqedoni me udhëheqës të ri
Kush është presidenti Ilir Meta (burg, protesta, rrahje, poste…)-VIDEO
Foto lajm: Si e parkon makinën e shtrenjtë “fraeri” nga Shkupi?
VIDEO | Qindra qytetarë të ngujuar në “London Eye” pas sulmit pranë Parlamentit britanik

Blerta Hasani është viktima e radhës të cilës i është vjedhur kuleta në kryeqytet.

Ajo gjatë pasdites së martë ka qenë në një nga sallonet e bukurisë në Prishtinë, ku edhe ka ndodhur vjedhja.

Qytetarja për Koha.net ka bërë të ditur se ishte e bindur që kuletën e kishte pasur me vete dhe për këtë arsye kishte kërkuar që t’i shihte kamerat e sigurisë.

“U shtanga kur e pash se si ajo grua e futi dorën në çantën time. Krejt thjesht dhe pa turp e vodhi kuletën në të cilën, përveç letërnjoftimit dhe kartelave bankare i kisha edhe 200 euro kesh për të paguar shërbimin”, ka deklaruar ajo.

Ne vendin e ngjarjes ka ardhur edhe policia për t’u marrë me rastin.

“Pasi i telefonuam, në vend të ngjarjes ka ardhur edhe policia por meqë nuk kishin qenë hetues, thanë se me rastin do të merren gjatë ditës së nesërme”, ka shtuar ajo./koha
VIDEO

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.