VIDEO | Ermal Fejzullahu e Nora Istrefi publikojnë këngën e re

VIDEO | Ermal Fejzullahu e Nora Istrefi publikojnë këngën e re

Një çmenduri, mësoni çmimin marramendës të këmishave të Getit (FOTO LAJM)
Arrestohet këngëtarja e famshme serbe (Foto)
Moderatorja shqiptare në gjendje të rëndë, shtrihet në spital
Xhesika largohet nga Kosova, poston foto të nxehtë nga…

Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi kanë bashkuar forcat për të sjellë këngën “Hije”.

“Hije” vjen edhe me videoklip, që është bërë nga Entermedia.

Për muzikën e kësaj kënge është përkujdesur Big Bang.


Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.