VIDEO | Leonora Jakupi flet për jetën e vështirë që ka kaluar si adoleshente

VIDEO | Leonora Jakupi flet për jetën e vështirë që ka kaluar si adoleshente

Kjo është domethënia e veçantë e tatuazheve të VIP-ave shqiptarë (Foto)
Këngëtari shqiptar i ftuari special në ndejën e Prince-Boatengut (Foto)
Biznesmeni shqiptar, supervetura e tij dhe modelja e njohur – pjesë e klipit të muzikantit anglez të xhiruar në bregdetin shqiptar (Foto/Video)
Inis Gjoni kërkon 200 mijë euro për videon erotike

Ka shumë vite në skenë, por nuk mbahet mend për ndonjë skandal. Jeta e saj private mbetet vetëm e saj dhe e paprekur nga mediat.
Në fakt, Leonora Jakupi, vet ka dashur kështu duke mos lejuar që ta përziej profesionin me gjëra që nuk kanë të bëjnë asgjë me skenën.

Ajo ka arritur deri këtu ku është falë punës dhe angazhimit profesional e jo situatave, nganjëherë edhe të shpikura që bëjnë koleget e saj, për të qenë në qendër të vëmendjes.

Sidoqoftë, ajo akoma mbetët njëra ndër këngëtarët më të pëlqyera të muzikës shqiptare.

Këngëtarja së fundmi ka qenë e ftuar në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur rreth jetës së saj duke treguar kështu për vështirësitë që ka hasur si adoleshente e deri tek suksesi i saj që ka sot.

Se mbi çfarë vështirësish ka hasur si adoleshente e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit më të shikuar në vend, Express Rozë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.