VIDEO | Njësia speciale vendosen në hyrje të Mitrovicës

VIDEO | Njësia speciale vendosen në hyrje të Mitrovicës

Digjen dy makina në qytetin e Gostivarit
Kryeministri Zoran Zaev për vizitë zyrtare në Turqi, ja me kë do të takohet
Tronditet nga një tjetër skandal Vatikani, ja çfarë ka ndodhur në dhomën e kardinalit më të afërt të Papa Françeskut
Aksident në autostradën Kumanovë – Tabanoc, qeni i merr në qafë (VIDEO)

Njësia speciale e Policisë së Kosovës është pozicionuar në hyrje të Mitrovicës.

Mediat nga terreni ka njoftuar se ende nuk është bërë e çartë se cili do të jetë roli i policisë në atë pjesë.

Nuk ka pasur prononcime as nga policia se cili është plani operativ i tyre dhe cilat janë veprimet që do të ndërruarin.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.