14 C
Skopje
September 21, 2018
Offside

Video qesharake e Mourinjho, Smalling dhe Jones po bën xhiron e botës

Një video e prodhuar nga stafi i Joe.co.uk po bën xhiron e botës. Ajo është frymëzuar nga videoklipi i fundit i këngës “I Love It” që performohet nga Kanye West dhe Lil Pump.

Por personazhet e videos janë pikërisht tre pjesëtarët e Manchester United. Jose Mourinho, Phil Jones dhe Chris Smalling. Shikojeni se nuk do të zhgënjeheni.

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Higuain nderon Milan, Arsenal feston me “poker”

shprehja

Igli Tare blindon dy yjet e Lazio-s

shprehja

Bashkëlojtari “tradhton” Modric: “Topin e Artë” e meriton Cristiano Ronaldo

shprehja