VIDEO | Ramos kalon ‘Mbretërit’ në epërsi

VIDEO | Ramos kalon ‘Mbretërit’ në epërsi

Zyrtarë të Komitetit Olimpik Ndërkombëtar dhe të Komitetit Olimpik Evropian po e vizitojnë KOK-un
Sonte në “Camp Nou” zbret fajtori kryesor se pse Reali e ka kampionatin në duar (FOTO)
Rekordmenia 84-vjeçare fierake që u martua me sportin
Kështu duket njeriu më i fortë në Kosovë

Real Madrid ka gjetur golin e parë në takimin ndaj Malagas.

Është kapiteni i skuadrës, Sergio Ramos, i cili ka shënuar një gol të mirë me kokë për ta kaluar skuadrën e tij në epërsi prej 1-0.

Goli i Ramos erdhi në minutën e 35-të pas harkimit të Toni Kroos.

Ky ishte goli i pestë në këtë kampionat për mbrojtësin spanjoll. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.