Video/ Surpriza e Florit dhe Dj Vicky-t, publikojnë këngën ‘Nallane 2’

Video/ Surpriza e Florit dhe Dj Vicky-t, publikojnë këngën ‘Nallane 2’

Si ta kuptoni se po ju tradhton?
Dafina Zeqiri publikon foto pa grim ku dallohen qartë ndërhyrjet plastike
E bukura ‘Xhesika’, mishërim i rolit të saj në skenat e episodit të ri (Foto/Video)
Biznesmeni shqiptar, supervetura e tij dhe modelja e njohur – pjesë e klipit të muzikantit anglez të xhiruar në bregdetin shqiptar (Foto/Video)

Flori Mumajesi dhe Dj Vicky kanë publikuar këngën e dytë të përbashkët që në po ashtu është pjesa e dytë e këngës ‘Nallane’. Ky projekt muzikor është surprizë për gjithë fansat e tyre dhe klipi është i njëjtë me atë të këngës së parë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.