VIDEO | Vajza e mbijetuar e Hamzë Jasharit rrëfen tmerrin që kishte ndodhur në Mars të vitit 1998

VIDEO | Vajza e mbijetuar e Hamzë Jasharit rrëfen tmerrin që kishte ndodhur në Mars të vitit 1998

Lajm i Fundit/ Shqiptari nga Shkupi i jep dajak sulmuesit të Zijadin Selës në burgun e Shutkës
Shpërthen vullkani Etna
Tetovë, qytetarët pa ujë të pijshëm edhe në 40 gradë
Rrjedhin pamjet e projektit sekret kinez “Rainbow” (Foto/Video)

Në përvjetorin e 19-të të rënies së familjes Jashari në Prekaz, portali Koha.net risjellë rrëfimin tronditës të Besarta Jasharit, të bijës së Hamzë Jasharit, bërë për emisionin COSMO të KTV-së, e cila prej fillimit e deri në fund të sulmit të forcave serbe mbi Jasharët, më 5, 6 dhe 7 mars 1998, ishte brenda rrethimit dhe e pa me sy rënien e të gjithë anëtarëve të familjes së saj.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.