Visar Ganiu kryetar i ri i Çair

Visar Ganiu kryetar i ri i Çair

Zjarri përfshinë Shkupin dhe Tetovën
Fatime Fetai: I kam dëgjuar politikanët tanë se si sillen pasi të marrin dy sekretaresha të bukura në kabinet! (Video)
Eh more Blerim Latifi, mos u merr me shqiptarët e Maqedonisë dhe me Komandant Hoxhën…
Beteja e përgjakshme dyvjeçare e qytetarëve me pushtetin në Maqedoni (Foto)

Burime jo zyrtare për Gazetën Koha bëjnë të ditur se kryetar i ardhshëm i Komunës Çair është Visar Ganiu i BDI-së i cili ka arritur të merr 13.795 vota ndërsa Zeqirija Ibrahimi i Besës ka arritur të grumbullojë 13.565 vota.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.