Vjedhje e rëndë Bogovinë të Tetovës, vidhet stoli ari me vlerë 36.000 euro

Vjedhje e rëndë Bogovinë të Tetovës, vidhet stoli ari me vlerë 36.000 euro

Erdogan: E gjithë Greqia në vitin 2050, do të jetë Shqipëri, Ballkani është tokë Ilire (Foto)
Shkup, 24 vjeçarja hidhet nga dritarja e ndërtesës
Sopoti me stadium, Çerkezi me “gishta në gojë”, a po punohet në mënyrë selektive në Komunën e Kumanovës? (FOTO)
Skandal në Bërvenicë: Në sy të policëve rrihet shqiptari dhe kërcënohet me vdekje nga pronarët maqedonas (VIDEO)

Vjedhje të rëndë prej 2.250.000 denarë ka ndodhur dje në fshatin e Tetovës në Bogovinë, njofton policia, transmeton TetovaSot.

Persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e XH.I 56 vjeçar dhe pas kontrollit kanë vjedhur stoli ari me vlerë rreth 36,000 euro. Sipas policisë, hajdut ka hyrë në shtëpi, ndërsa e bija- XH.I, ka qenë në banjo dhe pas kërkimit të tre dhomave të gjumit kanë arritur të vjedhin bizhuteri ari me vlerë 36.000 euro.

Policia ka ndërmarrë masa për të gjetur kryesit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.