Vogëlushi e mësoi përmes formës së vështirë, se duhet shikuar nga po vrapon (Video)

Vogëlushi e mësoi përmes formës së vështirë, se duhet shikuar nga po vrapon (Video)

Pse Deti i Vdekur ka këtë emër kaq të veçantë?
Këto janë 10 gratë më të pasura në botë…
Duaja që largon brengat e dunjasë dhe Ahiretit
Nuk ju pëlqen zëri juaj pasi tingëllon ndryshe kur e dëgjoni në video? Arsyeja e vërtetë do t’ju befasojë

Faisal Al-hamedi nga Arabia Saudite, e ka postuar një video të shkurtër, ku shihet një fëmijë që përplaset për derën e xhamit.

Përplasja me panelin e tejdukshëm, duket se i shkaktoi dhimbje, pasi kapi kokën me dorë dhe nisi të qajë, transmeton Telegrafi.

“Është formë e vështirë, por duhesh të mësohesh të shikosh përpara”, ka shkruar Al-hamedi lidhur me rastin.

Shumica e shikuesve e kanë konsideruar si moment qesharak, por disa e kanë marrë me seriozitet dhe kanë thënë se fëmija ka mundur të lëndohej më shumë. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.