Votoi Visar Ganiu (FOTO)

Votoi Visar Ganiu (FOTO)

30 vjeçari nga Maqedonia u dënua me 17 vjet burg në SHBA për vjedhje të miliona dollarëve
Lutfi Haziri flet fjalë të mëdha, s’ka koalicion me PAN’in
Ja cilat ministri do i ndajnë Zaevi, Ahmeti, Kasami dhe Sela?!
Prokuroria Speciale e Maqedonisë dëshpëron shqiptarët, e hesht rastin “Monstra”

Ashtu si ishte paralajmëruar, në ora 11:00, në objektin e shkollës fillore “Vasil Gllavinov” votoi kandidati nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim. Si në raundin e dytë, edhe në balotazh e shoqëroi bashkëshortja e tij gjatë votimit./shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.