Vritet 19-vjeçari në një dasëm në Kumanovë

Vritet 19-vjeçari në një dasëm në Kumanovë

Zhduket biznesmeni dhe bashkëpunëtori i tij (VIDEO)
Viti gjeopolitik 2016: 15 ngjarjet që kanë ndryshuar skenarin ndërkombëtar
Ja cilët ish-funksionarë do e hanë “jeshil” nga 1.000 € duke ndenjur në shtëpi (Dokumente)
Maqedonasi përdhunon ish të dashurën në banesën e vëllait të tij

Një djalosh 19 vjeçar nga Gjermania me prejardhje nga Serbia ndërroi jetë nga plagët e marra në gjoks në një dasëm në Kumanovë.

Sipas policisë, ata deri sa kanë qëndruar në oborrin e shtëpisë së Z.Sh (51) ku ishte festa e 63 vjeçarit A.Sh. e ka nxjerrë pistoletën me 9 kilometra kalibër, të cilën e mban pa leje, ka shtënë disa herë ku njëri nga plumbat e ka goditur 19-të vjeçarin B.A.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22.45.

I lënduari është transferuar në Spitalin e Kumanovës ku edhe ka ndërruar jetë, njofton Portalb.mk, transmeton Klan Kosova.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.