Vritet kampioni i botës në peshëngritje, rusi Drachyov (Pamje të rënda)

Valentino Rossi: Do të bëjë maksimumin tim për t’u kthyer sa më shpejt
I dorëzohen 2000 euro familjes së kampionit që humbi jetën
Telegram ngushëllimi i ministrit Kujtim Shala me rastin e vdekjes së ish-futbollistit të Lirisë, Agim Maloku
Trajnerët që kanë qenë të suksesshëm edhe si lojtar


Vritet kampioni i botës në peshëngritje, rusi Drachyov (Pamje të rënda)
Andrey Drachyov, Kampioni i botës në peshëngritje humbi jetën në spital pasi mori lëndime të rënda në kokë pas një përleshjeje në rrugë në qytetin Khabarovsk.

Ngjarja u regjistruar në ambientet e jashtme të një lokali të dielën dhe e gjithë skena tronditëse është filmuar në kamera.

Nga pamjet duket se mes 22 vjeçarit dhe vrasësve të tij nuk ka qenë një sherr i rastësishëm, por një dakordësi për të zgjidhur konfliktin me përleshje.

Pamjet janë……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.