Xhesika largohet nga Kosova, poston foto të nxehtë nga…

Xhesika largohet nga Kosova, poston foto të nxehtë nga…

Këngëtari shqiptar i ftuari special në ndejën e Prince-Boatengut (Foto)
Teuta dedikim të veçantë për Adonisin në përvjetorin e tyre (FOTO)
Të gjitha i patë, por jo edhe vajzën e Jakup Krasniqit në absolventiadë (Foto)
‘Xhesika’ publikon video nga ndërhyrja estetike në fytyrë (Video)

Aktorja duket se ka filluar pushimet në Antalia

Arta Nitaj nuk ka shumë kohë që ka filluar karrierën e saj të aktrimit, por ka arritur që të bëhet mjaft e njohur brenda kësaj periudhe.

Zeshkanja nga Peja e njohur për rolin e saj si Xhesika në serialin “Oh Sa mire” vazhdimisht komentohet për pamjen e saj, shkruan rtv21.tv

Kësaj radhe aktorja ka lënë Kosovën dhe ka shkuar në Turqi, nga atje ku edhe ka publikuar një fotografi në të cilën ka shfaqur linjat trupore të saj.

Duket se pas angazhimeve, Arta ka filluar pushimet në Antalia./21Media

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.