14 C
Skopje
September 21, 2018
Offside

Zbulohet “fiksimi” i për James Rodriguez…

James Rodriguez ka përfituar nga pushimi për ndeshjet e kombëtareve duke i lejuar vetes një udhëtim në Tel Aviv, në Izrael. Futbollisti i Bayern Munich ishte edhe në shoqërinë e motrës Juana Valentina. Por sipas rrjeteve sociale ky nuk ishte vetëm një udhëtim me familjes sepse Rodriguez është parë në shoqërinë e një bukurosheje modele nga Venezuela.

Bëhet fjalë për Shannon de Lima, ish-bashkëshortja e këngëtarit Marc Anthony dhe ish-e fejuara e boksierit Canelo Alavarez.

Rodriguez dhe De Lima kanë darkuar në një restorant të Tel Aviv. Ata janë njohur gjatë turneut në Amerikë të futbollistit.

Që kur James është divorcuar nga Daniela Ospina ka qenë protagonist i disa “aventurave”. Ja disa nga fotot e venezuelianes Shannon de Lima.

IMG-2562

IMG-2563

IMG-2564

IMG-2565

IMG-2566

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Higuain nderon Milan, Arsenal feston me “poker”

shprehja

Igli Tare blindon dy yjet e Lazio-s

shprehja

Bashkëlojtari “tradhton” Modric: “Topin e Artë” e meriton Cristiano Ronaldo

shprehja