Zbuloni nga sa kanë fituar mbrëmë Floyd Mayweather dhe Conor McGregor

Zbuloni nga sa kanë fituar mbrëmë Floyd Mayweather dhe Conor McGregor

Hasani: Ishim afër medaljes, lamë përshtypje të jashtëzakonshme
Ekipi olimpik i të rinjve të Kosovës i mbylli garat në Hungari
Plepolli: Kosova si futboll, si basketboll, një ndeshje të mirë, për më shumë s’kanë kaçik
Karaqi në “Top 10” karateistët më të mirë në botë

Floyd Mayweather mundi Connor McGragor në finalen për më tëmirin e botës në orët e para të ditës së sotne.

Por pavarësisht humbjes ata të dy kanë fituar shuma marramendëse. Boksieri amerikan e fitoi sfidën me një nokaut teknik në raundin e 10-të, përcjell Albeu.com.

Mayëeather mefitoren e arritur ka fituar 100 milionë dollarë. 70 më shuëm se McGregor i cili ka fituar 30 milionë dollarë. /albeu.com/

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.