Zbuloni nga sa kanë fituar mbrëmë Floyd Mayweather dhe Conor McGregor

Zbuloni nga sa kanë fituar mbrëmë Floyd Mayweather dhe Conor McGregor

Letra prekëse e Arda Turan nga largimi i Barcelonës
Real kthehet në spital: 33 dëmtime për 19 futbollistë që kanë kaluar 954 ditë në infermieri
Bëhen të ditur emrat e 14 sportistëve që do të përfaqësojnë Kosovën në Festivalin Olimpik Evropian
Sot mbahet finalja e garës së automobilizmit

Floyd Mayweather mundi Connor McGragor në finalen për më tëmirin e botës në orët e para të ditës së sotne.

Por pavarësisht humbjes ata të dy kanë fituar shuma marramendëse. Boksieri amerikan e fitoi sfidën me një nokaut teknik në raundin e 10-të, përcjell Albeu.com.

Mayëeather mefitoren e arritur ka fituar 100 milionë dollarë. 70 më shuëm se McGregor i cili ka fituar 30 milionë dollarë. /albeu.com/

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.