Zekiri ka një lajm

Zekiri ka një lajm

Këta deputetë shqiptarë votuan ligjin për gjuhën shqipe në kuvend (LISTA)
Tetovari e merr nuse me zor vajzën nga Gostivari, e liron policia!
Qeveria ndan 10 milion euro subvencione për bujqit
Taravari filloi me publikimin e “bombave” për BDI-në, ja çka publikoi sot

Nënkryetari i LSDM-së Muhamed Zekiri ka konfirmuar edhe një tjetër premtim që sipas tij ka qenë prioritar i partisë së tij por edhe i qeverisë në përgjithësi.

Me këtë rast deputeti dhe njeriu i dytë i partisë LSDM ka thënë se do të zvogëlohen çmimet dhe shërbimet e Kadastrës dhe patundshmërisë për 50 për qind.

Zekiri poashtu ka thënë se qeveria do vazhdojë të mbajë fjalën dhe premtimet që ajo ka bërë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.