Zhduket një djalosh nga Shkupi

Zhduket një djalosh nga Shkupi

Taravari realizon projektin e mrekullueshëm me SHBA-të
LAJM I FUNDIT: Aksident i tmerrshëm në Shkup, ka të lënduar
Komuna e Çairit dhe komuna suedeze me projekt për personat me aftësi të kufizuara
Tërmet i fuqishëm në Shkup

Policia është në kërkim të djaloshit 15 vjecar nga Shkupi i cili më 10 mars rreth orës 19 është larguar nga shtëpia, përcjell Aktuale.mk.

Sipas denoncimit në polici të babait N.J (37), djali i tij është zhdukur në drejtim të panjohur.

Po merren masa për gjetjen e të zhdukurit./Aktuale.mk/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.