Zhdukni dhjamin e barkut me këtë pije të thjeshtë (Foto)

Zhdukni dhjamin e barkut me këtë pije të thjeshtë (Foto)

Si ta tejkaloni humbjen e dashurisë së pasuksesshme?
Trendi i orëve për këtë sezonë (FOTO)
11 thënie frymëzuese, për të mos u dorëzuar asnjëherë
Ana e errët e depilimit që askush nuk ta ka thënë dhe që duhet ta dish

Mund të tingëllojë e pabesueshme, por ekziston një mënyrë se si mund të humbni peshë shpejt dhe lehtë.
Kjo pije funksionon për shkak të përbërësve që gjenden në të. Kur e pini para se të shkoni në shtrat, metabolizmi juaj bën që pesha e tepërt të largohet.

Përbërësit:

2 qitro (grejpfrut, ose portokall i kuq)

1 lugë gjelle xhenxhefil pluhur

1 lugë gjelle uthull molle (organike)

1 gotë ujë (rreth 220 ml)

Përgatitja:

Qëroni portokallet e kuq apo qitrot. Vendosni së bashku me përbërësit e tjerë në një blender ose shtrydhës frutash. Pija është gati. Mund ta pini para çdo ushqimi, por rekomandohet që të pihet në orët e mbrëmjes. Përsëriteni procedurën e pirjes çdo ditë për një javë dhe më pas pushoni një javë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.