ZYRTARE: Dy superblerjet e Juventusit

ZYRTARE: Dy superblerjet e Juventusit

Mediumet e afërta me VMRO-në sulmojnë Milikije Halimin, sepse bëri homazhe te varrezat e dëshmorëve! (Foto)
VIDEO | Tetovë, vetura aksidenton policin në vijat e bardha
Termeti dridh Maqedoninë jugperendimore
Vazhdojnë spastrimet në MPB-në maqedonase, shkarkohet edhe shefi i “Alfave”

Juventusi, pas shitjes së Leonardo Bonuchit dhe blerjes së Costas, ka vazhduar angazhimin në merkaton verore, duke siguruar shërbimet e portierit Szczesny  dhe mbrojtësit De Sciglio, njofton shprehja. De Sciglio edhe pse është 24 vjeçar, ai tashmë ka gjashtë sezona që luan në Serie A. De Sciglio erdhi në Juventus për 12 milionë euro./shprehja.com

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.