ZYRTARE: Kandidatët e VMRO-së për Çair dhe Strugë

ZYRTARE: Kandidatët e VMRO-së për Çair dhe Strugë

Të flesh në Shkup dy netë do të kushtoj 3000 euro, ja arsyeja
Spanjë – Një myslimane rrihet për vdekje nga një bandë në Madrid
E tmerrshme: Burri i maskuar me burka “mashtron” djaloshin, pastaj e përdhunon dhe e mbyt (Video)
Zaev po ngurron që të kërkojë seancë parlamenti edhe pse i ka 67 nënshkrime (?!)

VMRO-DPMNE sot ka publikuar emrat e kandidatëve tjerë për kryetar komunash.

Në Manastir do të garohet me Zoran Ilioskin, ndërsa në Butel me Darko Kostovskin, në Shtip me Illço Zahariev.

Për Vinicë Martin Pavlov, Çair Nermin Telovska, ndërsa në Strugë me Seat Selakovski, transmeton Medial.mk.

Për Kisella Vodë është nominuar ish i akuzuari për masakrën në Lubeten Johan Tarçullovski, Kriva Pallankë Arsenço Aleksovski, derisa në Ohër me Mitko Tilev…

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.