ZYRTARE: Kandidati i ASH-së për Çairin, profesori Avdiu (FOTO)

ZYRTARE: Kandidati i ASH-së për Çairin, profesori Avdiu (FOTO)

Ja kur do t’i votojnë zv/ministrat dhe sekretarët shtetëror, garë e madhe për këto poste
Alen Jasharoski në KF Shkupi
Shteti i vetëshpallur në Ballkan lobon për njohje ndërkombëtare
Vogëlushja e plagosur në Halep dhimbjen më të madhe e mban në zemër

Në një atmosferë festive dhe impozante Kuvendi i Degës së Çairit i dha dritë të gjelbërt kandidimit të Faruk Avdiut për Kryetar në Komunën e Çairit, transmeton shprehja. Faruk Avdiu do të jetë pretendenti për Çairin nga Aleanca Për Shqiptarët, ndërsa Bujare Abazi do të kryeson me listën e këshilltarëve./shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.