ZYRTARE: Lista e këshilltarëve të ASH-së për Çairin

ZYRTARE: Lista e këshilltarëve të ASH-së për Çairin

Nusja humb jetën rrugës për në dasmën e saj, ku e priste dhëndri pranë altarit – publikohen pamjet e rrëzimit të helikopterit (Foto/Video, +16)
Komuna e Velesit pengon ndërtimin e shkollës shqipe. Reagon Ganiu (VIDEO)
Tregimi i frikshëm i jetës sime! Thirrja e një 12 vjeçari kundër “Balenës blu
Puna që ofron 400.000 dollarë të ardhura vjetore, dhe askush nuk e pranon

Shprehja.com mëson listën përfundimtare të kandidatëve të Aleancës për Shqiptarë për zgjedhjet lokale në Komunën e Çairit, që do të mbahen me 15 tetor të këtij viti. Bartëse e listës do të jetë Bujare Abazi, ndërsa siç dihet tashmë, kandidat për kryetar nga ASH do të jetë profesori Faruk Avdiu./shprehja.com
P.S.
2. Fatih Qaili

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.