Zyrtari i Barçës: Jemi afër marrëveshjes me Coutinho dhe Dembele

Zyrtari i Barçës: Jemi afër marrëveshjes me Coutinho dhe Dembele

Deputeti i LSDM-së: Ju do të shisnit gjithçka, edhe nënat tua, për të formuar Qeverinë
Plagoset me armë në kryeqytet vëllai i deputetit
Shkelet me makinë 11-vjeçari në Kumanovë
“Tregtia e lirë është hapi i radhës për Ballkanin”

Barcelona është afër që të bëjë blerjen e dy futbollistëve.

Bëhet fjalë për Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele.

Këtë e ka thënë menaxheri i përgjithshëm, Pep Segura, shkruan Goal.com, transmeton Klan Kosova.

The Blaugrana kanë identifikuar Coutinhon dhe Dembelen si dy transfere të përshtatshme, veçanërisht pas shitjes së yllit Neymar në drejtim të Paris Saint-Germain.

Katalanasit kanë bërë edhe oferta ndaj Liverpool për Coutinho dhe Dortmund për Dembele, por që deri tash ato janë refuzuar.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.